СумБуд
SMR
метизная компания

“Шляхрембуд” придбав спеціалізованої техніки на 20 мільйонів

Суспільство | 13:24, 10.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нова техніка, яка нещодавно прибула на КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради, уже пройшла реєстрацію, отримала номери й підготовлена до експлуатації.

“Ми постійно оновлюємо за власний бюджет автопарк підприємства. Це дає змогу ще швидше реагувати на складні погодні умови, виконувати більш швидко і якісно як капітальний ремонт доріг, так і поточний або ямковий”, – прокоментував директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера. 

Парк спецтехніки постійно оновлюється за рахунок власних коштів підприємства. Цього разу придбано автогрейдер, фронтальний навантажувач JCB, п’ять самоскидів МАЗ, екскаватор JCB в комплекті з навісним обладнанням та бульдозер на загальну суму 20,4 млн грн.

Для оперативної реєстрації нових транспортних засобів підприємство скористалося відповідним сервісом в управлінні «Центр надання адміністративних послуг у м.Суми» Сумської міської ради.

Зауважимо, КП «Шляхрембуд» у співпраці з керівництвом міста постійно працюють над розширенням переліку і покращенням якості надання послуг громаді, тож нова техніка забезпечить безперебійну роботу підприємства і дозволить збільшити об’єми робіт, як при виконанні ремонтів дорожнього покриття, так і при поточному обслуговуванні дорожнього господарства.

«Наприкінці року кожне комунальне підприємство має відзвітувати про результати своєї діяльності. Як ми бачимо, КП «Шляхрембуд» розвивається швидкими темпами і придбання нової техніки є тому підтвердженням, – зауважив Олександр Лисенко. – В наступному році при ремонті доріг ми плануємо особливу увагу звернути на приватний сектор. Завдяки тому, що нові автомобілі більш компактні, переконаний, нам вдасться охопити ремонтом більше міжквартальних доріг».

Серед іншого, Олександр Лисенко доручив директору КП опрацювати можливість збільшення робочих потужностей підприємства, адже в планах на наступний рік продовження масштабних робіт із ремонту автомагістралей міста.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: