метизная компания

Сходи навпроти «Лавини» у Сумах не облаштовуватимуть, бо немає грошей

Суспільство | 15:34, 26.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Облаштувати доріжку від пішохідного переходу від ТЦ «Лавина»».

«Роками навпроти пішохідного переходу від ТЦ «Лавина» просто бруд і калюжі. Плюс там значний уклін. Це одне з на більш занедбаних міст в Сумах, хоча кожного дня тут проходять дуже багато людей.

Всі чули, що планується пішохідний міст через проспект М. Лушпи. Але Ілон Маск швидше організує колонію на Марсі, ніж в Сумах побудують той міст. Тому, шановна, міська влада, негайно зробіть як мінімум нормальний підйом від пішохідного переходу — вимостіть плиткою, або заасфальтуйте», – писав автор петиції Мi Андрiй Анатолiйович.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції “Облаштування доріжки від пішохідного переходу від ТЦ “Лавина”, розміщеної на веб-порталі “Єдина система місцевих петицій”, повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають облаштувати доріжку від пішохідного переходу від ТЦ “Лавина”.

Повідомляємо, що на теперішній час титульний список по улаштуванню нових та розширенню існуючих тротуарів, пішохідних та велосипедних доріжок на 2019 рік затверджено, але на жаль, у зв’язку з обмеженими лімітами фінансування будівельної галузі на 2019 рік, в департаменті немає фінансової можливості виконати капітальний ремонт ділянки біля житлового комплексу “Еспланада” в поточному році.

За інформацією департаменту фінансів, економіки та інвестицій СМР, станом на 12.02.2019 сума недовиконання надходжень до загального фонду міського бюджету пропорційно 1/12 становить 36,8 млн. грн. (-17,5%).

Крім того, на виконанні департаменту інфраструктури міста перебуває доручення міського голови від 26.12.2018 року №71-Д щодо зменшення видатків на виконання програм та їх фінансування на 15%.

Беручи до уваги вищевикладене, при наявності економії коштів після проведення робіт по ремонту об’єктів комунального господарства та благоустрою, передбачених планом фінансування на поточний рік, або у разі виділення додаткових коштів на капітальний ремонт тротуарів по м. Суми, департаментом буде замовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт об’єкту, зазначеного у Вашій петиції».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: