метизная компания

Шосткинському журналісту відмовили у наданні публічної інформації: порушено карну справу

Суспільство | 13:24, 25.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

23 квітня 2019 р. Ковпаківський районний суд м. Суми постановив ухвалу, якою зобов’язав Сумський відділ поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення (порушити карну справу), вчинене керівником Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», Володимиром ЗБАРАЖСЬКИМ, як перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Підставою для цього була відмова в наданні журналісту публічної інформації про розмір отримуваної заробітної плати керівництвом цієї установи та її відокремлених підрозділів, які розташовані в усіх містах обласного значення Сумської області, у тому числі і в Шостці, де керівником Ірина ХАМІЦЕВИЧ.

Законом України «Про доступ до публічної інформації» передбачено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, умови отримання цих коштів, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти.

Після отримання відмови в наданні інформації звернувся до поліції з вимогою внести відомості до ЄРДР, оскільки мої права як журналіста були порушені, але цього не було зроблено, у зв’язку з чим був змушений звернутися до суду, щоб захистити свої права як журналіста.    Боротьба за права журналіста триває.       Фото з Інтернету.

???????°?»?° ???°???»?µ?????? - 0001

 

???????°?»?° ???°???»?µ?????? - 0002

Шостка.Info 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: