СумБуд
метизная компания

Скільки жителів Сумщині зареєструвались на ЗНО?

Освіта, Суспільство | 13:30, 15.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про кількість зарєєстрованих на ЗНО, під час відеоселекторної наради з районами, повідомила директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова. 

«З 22 травня по 13 червня в області проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання. На Сумщині на ЗНО зареєструвалося 9 297 осіб, із них випускників закладів загальної середньої освіти – 4 642, учнів закладів профтехосвіти – 1531, студентів, слухачів вишів – 2279 і випускників попередніх років – 845», – зазначила куратор обласної галузі освіти.

За словами заступника директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталії Русанової, головною умовою проведення ЗНО є безпечні умови і збереження життя і здоров’я його учасників.

«Ми маємо в цьому році кілька викликів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема, те, що, порівняно з минулими роками, кількість учасників ЗНО зросла майже у півтора раза. Адже учасниками ЗНО цього року стають і випускники закладів профтехосвіти та вишів І і ІІ рівнів акредитації.  Також наразі зовнішнє незалежне оцінювання – це оцінювання не лише вступників до вищих навчальних закладів, а й випускників шкіл для державної підсумкової атестації. Крім того, викликом є і новий формат завдань із іноземної мови – аудіювання, і цей процес має бути забезпечений відповідною технікою. Всі ці виклики ми з вами маємо подолати з успіхом разом», – говорила вона.

Наталія Русанова підкреслила, що у минулих роках Сумщина була однією із кращих щодо організації та проведення ЗНО. 11 рік має також пройти без зайвих проблем і складнощів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: