метизная компания

Служба зайнятості Сумщини запрошує на роботу в Ізраїлі

Суспільство | 08:22, 26.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Перші 12 наших земляків разом з представниками інших областей України на початку березня вилітають до Ізраїлю на роботу. Серед них – опалубники, арматурники, штукатури, лицювальники-плиточники тощо.

“У рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль, – говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, – зараз ми комплектуємо групи будівельників. Вже не перший рік служба зайнятості підбирає кадри для промислового будівництва в Ізраїлі. Зобов’язаний сказати, що ізраїльська сторона скрупульозно дотримується пунктів угоди. Перерахую лише частину переваг працевлаштування українських фахівців за міждержавною програмою: наявність офіційного контракту з роботодавцем, що укладається на один рік, з правом продовження до 63 місяців, рівні права з місцевими працівниками, відповідно до ізраїльського законодавства та імплементаційного протоколу, право на оплачувану відпустку, лікарняні, виплати на оздоровлення, нарахування щомісячного депозиту (200 дол. США) на рахунок працівника, як вихідної допомоги та пенсії (працівник може зняти кошти після завершення трудового контракту та повернення в Україну), 100% гарантія своєчасної виплати заробітної плати, забезпечення належних умов для роботи та проживання. При цьому знання іноземних мов не вимагається. Щомісячна мінімальна зарплата 1700 дол. США”.

Охочі взяти участь у програмі з працевлаштування у Державі Ізраїль повинні звернутися до найближчого центру зайнятості. Тут їм безкоштовно нададуть усі консультації та послуги супроводу по працевлаштуванню за кордоном.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: