СумБуд
SMR
метизная компания

Сміттєзвалище прямо у центрі Сум: чи належно ТОВ «Сервісресурс» виконує свої обов’язки?

 Поділитися

Поділитися в

З 11 червня місто Суми поділено між двома компаніями, що вивозять сміття. The Sumy Post вже писало про перші дні роботи на новій території ТОВ «Сервісресур». І якщо перші дні невдалої роботи можна було списати на організаційні провали, то наступні дні вже можна назвати неготовністю ТОВ «Сервісресурс» виконувати свої зобов’язання перед містянами щодо вивезення сміття. Враховуючи спекотну погоду у місті, це може призвести до сміттєвого колапсу, який кілька років тому всі українці спостерігали у Львові.

Під час обговорення питання на сесії міської ради, Олександр Журба, директор департаменту інфраструктури міста запевняв, що технічна база виконавців відповідає можливостям здійснення послуг на 100%. Окрім цього, і ТОВ «А-МУССОН», і ТОВ «Сервісресурс» можуть забезпечити роздільний збір сміття в повній мірі.

«Що стосується роздільного збору сміття, у нас в місті він забезпечений. Виконавці встановлять для сухого і мокрого збору відходів спеціальні сітки, «колокольчики» та місця для великогабаритних відходів», – говорить Олександр Журба.

На жаль, слова посадовця не збігаються з реальністю. Сьогодні вже п’ятий день як місто розподілили між підприємствами, але готовність та відношення виконавців до своїх обов’язків дещо відрізняється. Мешканці центральних спальних районів міста обурені через занедбаний стан сміттєвих майданчиків, малою кількістю сміттєвих баків, їх застарілістю, неохайним виглядом, відсутністю баків для роздільного збору сміття (сітка, «колокольчик»). На сміттєвих майданчиках можна помітити поодинокі баки, навколо яких за п’ять днів утворилося справжнє сміттєзвалище. За рішенням міськради, їх новим виконавцем стало ТОВ «Сервісресурс».

Про роздільний збір сміття й думати не варто, адже підприємство досі не забезпечило свої території достатньою кількістю баків для ТПВ.

Після звільнення ділянки «А-МУССОНОМ», який раніше забезпечував вивіз сміття, сумчани відчули значну різницю в якості обслуговування.

Тож, у сумчан виникає: чи знала конкурсна комісія та її голова – Олександр Журба реальну готовність компаній до виконання своїх зобов’язань у повному обсязі? Чи депутати, які затверджували результати конкурсу, та сумчани були свідомо введені в оману? Чим насправді керувалися члени конкурсної комісії, ухвалюючи рішення на користь ТОВ «Сервісресурс»?

Питань багато. Але головне питання залишається відкритим: скільки потрібно ще доказів того, що ТОВ «Сервісресурс» не справляється зі збільшеним обсягом сміття?

Довідково: 10 червня депутати міськради прийняли рішення  про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

За рішенням вивіз ТПВ у Сумах забезпечують два виконавці та ТОВ «Сервісресурс». Підприємства обслуговують по 2 лоти кожен.

Раніше ТОВ «А-МУССОН» обслуговував три лоти з чотирьох, а ТОВ «Сервісресурс» один.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: