СумБуд
SMR
метизная компания

СНАУ оновлює лабораторію ПЛР-діагностики

Суспільство | 13:21, 13.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями стали відомими результати конкурсу грантів для дослідників від Біотехнологічної ініціативи Американсько-українського фонду. Серед 14 переможців з різних куточків України одразу двоє представників Сумського національного аграрного університету:

Ігор Верещагін – провідний агроном-дослідник кафедри селекції і насінництва імені проф. М. Д. Гончарова – з проєктом «Використання генетичного аналізу для відбору найкращих культур за різними ознаками».

Ольга Бакуменко – кандидатка сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри захисту рослин – з проєктом «Використання молекулярних методів для визначення оптимальних штамів озимої пшениці».

Перемога у конкурсі дозволить науковцям отримати новітнє обладнання для ПЛР-лабораторії Ag-Lab Erasmus-Project. Теоретично, обладнання цієї лабораторії можна використовувати і для ПЛР-діагностики коронавірусу, але за умови дотримання серйозних вимог безпеки. Тож наразі науковці та студенти працюють в ній над об’єктами, які не загрожують їхній безпеці.

Біотехнологічна ініціатива Американсько-Українського фонду – міжнародна організація, яка підтримує наукові та бізнес-проєкти, спрямовані на збереження здоров’я людства та охорону довколишнього середовища.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: