метизная компания

Соціологи фіксують збільшення віри у жінку – політика

Суспільство | 19:30, 4.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

В останні дні січня політикум збурили результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг»*. Про його результати говорили всі національні телеканали, експерти та політики сперечались щодо його результатів. То що ж спричинило такий шквал дискусій?

Справа у суттєвому посиленні позицій Юлії Тимошенко.

Тенденція до зростання віри у Тимошенко незмінна з грудня 2017 р. За цей період впевненість у її перемозі збільшилась понад удвічі: з 11% у грудні 2017 р. до 23% у січні 2019 р.

Результат стрімкого зростання популярності легко передбачався. Оскільки, вона є тим політиком, що пропонує чіткий покроковий план наведення ладу в країні. До того ж, лідер «Батьківщини» надає рецепти, як протягом 5 років збільшити реальні зарплати українців до рівня зарплат у Польщі.

Повністю стратегію розвитку України Тимошенко презентувала на форумах у столиці, які відбувались з червня по грудень минулого року. Це свого роду інструкція, як збагатити Україну, розроблена найвідомішими українськими фінансистами, економістами, філософами та правниками. Цю інструкцію можна виконувати вже сьогодні, було б бажання.

Ліквідація монополій, зниження податків та виведення бізнесу з тіні – має наповнити бюджет грошима, які витрачатимуться на потреби людей, а не корупціонерів.

Важливою складовою в ідеях Тимошенко є реформування медицини та впровадження справді швидкої медичної допомоги.

Після так званої медичної реформи, викликати швидку майже неможливо. Непоодинокі випадки, коли диспетчери відмовляють у виклику карети медичної допомоги, якщо людина ще здатна ходити. Фактично, швидку медичну допомогу перетворено на щось середнє між таксі та ритуальним авто. Більше того, у каретах швидкої вже не працюють лікарі. Їх замінено парамедиками без вищої медичної освіти. На зустрічі із лікарями Юлія Тимошенко запевнила, що швидка має приїжджати на 100% викликів протягом 10 хвилин, а лікарі швидкої допомоги мають лікувати, а не тільки госпіталізувати хворих.

Проведена за американським зразком медична реформа призвела до зменшення кола осіб, що можуть отримати допомогу лікарів. Фактично, гроші виділяються на людей, які не хворіють, а за послуги спеціалізованих лікарів, окулістів, кардіологів, хірургів, людям доводиться платити із власної кишені. Таким чином, незахищені верстви населення, зокрема, пенсіонери, що потребують уваги лікарів лишились сам на сам зі своїми хворобами.

Під час форуму «Нова соціальна доктрина», який було проведено за ініціативою Юлії Тимошенко 23 листопада у Києві, було озвучено план впровадження страхової медицини європейського зразка. За цим планом, роботодавці покриватимуть левову частку медичної страховки працівників та платитимуть менше податків, а пенсіонерам, дітям, інвалідам, студентам та іншим незахищеним страхування забезпечить держава. Маючи медичну страховку, кожен громадянин України тримає необхідні медичні послуги там, де це зручно та якісно. Впровадження страхової медицини призведе до ефективного розподілу грошей МОЗ, збільшення зарплат лікарів та поліпшення здоров’я українців.

Всі ці плани може взяти на озброєння кожен політик, що прагне повернути владу народу та працювати для людей. Але, сьогодні про цей план говорить лише одна жінка – політик

*У матеріалі наведено інформацію про результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». У ході дослідження було опитано 6 000 громадян України, віком від 18 років і старше, методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 1,3%. Терміни проведення дослідження: 16-24 січня 2019 р. по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим.

http://inpolit.org/sociologi-fiksuyut-zbilshennya-viri-u-zhinku-politika

 

Сергій Биков,

політичний консультант,

голова аналітичного центру ІНПОЛІТ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: