метизная компания

Стан забруднення атмосферного повітря у Сумах

 Поділитися

Поділитися в

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у січні.

Моніторинг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Сумах здійснювала лабораторія обласного центру з гідрометеорології.

У січні відбір проб атмосферного повітря відбувався на трьох стаціонарних постах, які розташовані за адресами: вул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), вул. Харківська, 125 (ПСЗ № 4), вул. Металургів, 2 (ПСЗ № 5).

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології у січні на ПСЗ № 5 середньомісячний вміст по діоксиду азоту перевищував рівень ГДК в 2,4 раза.

Перевищення максимально разової ГДК зафіксовано по пилу в 1,2 раза 22 січня при південному напрямку вітру зі швидкістю 1 м/с на ПСЗ № 5.

У деякі дні січня на ПСЗ № 3 та ПСЗ № 4 зафіксовано незначне підвищення максимально разової концентрації, але далеке від ГДК по діоксиду сірки, а саме: 10 січня о 01:00 на ПСЗ № 4 та о 07:00 на ПСЗ № 3 при південно-східному напрямку вітру зі швидкістю 2 м/с; 26 січня о 07:00 при південно-східному напрямку вітру зі швидкістю 7 м/с на ПСЗ № 4; 31 січня о 01:00 при південно-східному напрямку вітру зі швидкістю 6 м/с на ПСЗ № 4.

У порівнянні з попереднім місяцем забруднення атмосферного повітря міста по пилу, діоксиду сірки збільшилося, по оксиду азоту, оксиду вуглецю, формальдегіду – зменшилося, а по діоксиду азоту та аміаку зосталося майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у січні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у січні по м. Суми складав 12-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: