метизная компания

Старт другої хвилі навчання експертів з інституційного аудиту

Суспільство | 12:20, 17.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

14 вересня 2020 року управління Державної служби якості освіти у Сумській області розпочало дистанційну підготовку другої групи експертів з питань проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти Сумщини.


ХТО З НАМИ НАВЧАЄ? Цього разу на запланований результат працює розширене коло стейкхолдерів: до команди управління ДСЯО у Сумській області та
Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка
долучився
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Навчання забезпечують провідні спеціалісти цих установ та регіональні тренери-експерти, сертифіковані за програмою навчання Державної служби якості освіти України й Університету менеджменту освіти НАПН України.

ХТО З НАМИ НАВЧАЄТЬСЯ? У другій хвилі до кваліфікованої експертної роботи готуються віртуози: авторитетні керівники шкіл та досвідчені учителі області. Ми пишаємось тим, що серед них є Вікторія Ломака – вчителька англійської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 м. Суми, яка цього річ увійшла у ТОП-10 вчителів України за версією найпрестижнішої національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Команду експертів з інституційного аудиту підсилюють також шановні науковці вищих навчальних закладів області:
Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


ЩО ВІДБУВАЛОСЯ під час організаційно-настановної зустрічі? Від Наталії ЮШКО, заступника начальника – начальника відділу інституційного аудиту, учасники отримали базову інформацію про сутність інституційного аудиту як нової форми зовнішньої перевірки якості освіти та якості освітньої діяльності школи та роль у ній освітніх експертів.
Від Світлани НІКОЛАЄНКО, завідувача сектору роботи з експертами, учасники дізналися про особливості навчального процесу та познайомилися з викладачами й модераторами курсу. У тісній комунікації вони проведуть наступні 8 тижнів навчання за Освітньою програмою підготовки експертів до проведення інституційного аудиту. За цей час слухачі набудуть навичок компетентного проведення цієї процедури, цілісного бачення стану якості освіти та якості освітньої діяльності закладу освіти, надання рекомендацій щодо покращення стану якості освіти в кожній конкретній школі.

Натхнення учасникам надали теплі вітання від Ірини УДОВИЧЕНКО, проректора з науково-педагогічної та методичної роботи КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Дистанційне навчання експертів триватиме до 06.11.2020 року. За його результатами учасники отримають сертифікат, що підтвердить набуття інтегральної компетентності експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Щиро бажаємо успіхів слухачам і викладачам!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: