СумБуд
Реклама
метизная компания

Студенти СНАУ долучилися до озеленення міста

Суспільство | 13:26, 15.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Суми – квітуче, зелене місто. Це відмічають усі, хто приїздить до нас у гості чи у справах. Сумський національний аграрний університет є постійним партнером міської влади у створенні проєктів озеленення територій Сум.

Так і цього разу студенти СНАУ взяли участь у розробці проєкту клумби у самому середмісті – на площі Незалежності. В рамках проходження практики, під керівництвом викладачів студенти запропонували комунальному підприємству «Зеленбуд» власне бачення концепції цього об’єкту, кілька з них було реалізовано під час висадки квітів.

На створення композиції пішло близько 12 тисяч квітів – петунії, чорнобривці, альтернатери, агератуми, – майже дві тони білого гравію та декоративна мульча.

«Такий симбіоз є корисним для обох сторін. З одного боку місто отримує проєкт створений молодими, креативними людьми, а наші студенти, в свою чергу, можуть відчути реальну роботу – від постановки завдання до реалізації», – говорить викладач кафедри садово-паркового та лісового господарства Марина Шерстюк.

Як зазначив, керівник КП «Зеленбуд» Володимир Лаврик, найближчим часом в місті планують реалізувати ще 2 проєкти з озеленення, до яких також будуть долучені співробітники та студенти Сумського НАУ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: