СумБуд

Студенти СНАУ стали кращими в міжнародному конкурсі наукових робіт

Суспільство | 08:02, 14.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Дві сумські студентки стали переможницями міжнародного конкурсу наукових робіт «Black Sea Science 2020». Цей конкурс щорічно проходить на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

Цього року на конкурсна комісія оцінювала 202 роботи від студентів з України, Франції, Польщі, Греції, Китаю, Македонії, Литви, Словаччини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі, Молдови. З них 9 робіт були написані спільно студентами українських та закордонних вишів. За результатами розгляду робіт конкурсною комісією було оприлюднено списокпереможців.

Студентки факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету Діана Кожемякіна та Владислава Бєляєва отримали перше місце за роботу «Моделювання конкурентноздатних позицій аграрного сектору в регіоні», написану під керівництвом доцентки кафедри економіки та підприємництва СНАУ Надії Пилипенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: