метизная компания

Створимо історію нашої країни разом – поліцейський Об’єднаної штурмової бригади «Лють» Олександр Дідусьов

Суспільство | 12:25, 20.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейський має також й освіту історика, навчався у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, але ще тоді обрав для себе шлях правоохоронця. Більше 20 років свого життя Олександр присвятив службі у поліції, і наразі не збирається відступати.

«Тепер мій ранок починається з дзвінків рідним і друзям. Ми запитуємо тільки одне: «Як ти?», і серце завмирає на секунди, поки чекаємо відповіді. Рік тому, під час відсічі збройної агресії рф, я втратив друга дитинства – колишнього правоохоронця Юрія Морозова. Ця подія і підштовхнула мене до рішучих кроків, але залишати Сумщину в той момент було необачно. Я ніс відповідальність за дітей та дружину. Тому, почувши про створення штурмової бригади «Лють», я одразу вирішив долучитися до її лав», – розповідає поліцейський.

Поліцейський любить читати, насамперед історичну літературу. Він зібрав дома справжню бібліотеку і переконаний, що історія має властивість повторюватися. І тільки досконально вивчивши наше минуле та проаналізувавши помилки минулих століть, ми можемо перемогти. Адже, за його словами, читаючи та пізнаючи державотворчі процеси, кожен може випробувати себе в ролі військового стратега, спробувати повернути хід історії, пропонуючи власні варіанти розв’язання тих чи інших складних ситуацій та зрозуміти, чому події розгорталися саме так.

«Треба рухатись вперед, звільнити окуповані території та вийти до міжнародно визнаних кордонів. Саме зараз ми творимо історію нашої країни: вільної та незалежної. Я хочу бути тим, хто закінчить цю війну», – ділиться поліцейський.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: