метизная компания

Суд надав інформацію по поновленню Юрія Дарагана на посаді директора телебачення на Сумщині

Суспільство | 12:52, 3.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

“02 червня 2021 року  позов задоволено. Визнано контракт укладений 21 листопада 2017 року між Тростянецькою міською радою, в особі міського голови та позивачем, згідно з яким, останнього призначено директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» з подальшими змінами та доповненнями таким, що укладений на невизначений строк.

Визнано протиправним та скасовано рішення 41 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 13 жовтня 2020 року «Про заслуховування звіту директора Комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» на підставі якого позивача звільнено з посади.

Поновлено особу на посаді директора Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» з 14 жовтня 2020 року.

Стягнуто з Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу по день ухвалення рішення суду, тобто по 02 червня 2021 року.

Рішення суду може бути оскаржено до Сумського апеляційного суду, шляхом подачі апеляційної скарги протягом 30 днів з дня проголошення через Зарічний районний суд м. Суми.

Повний текст судового рішення буде виготовлено 12 червня 2021 року”, –  повідомила SumyToday речниця Зарічного районного суду міста Суми Наталія Сидоренко.

“Я показав, що можна і треба боротися. Розумієте, за це рішення голосувало більшість депутатів, монобільшість партії “Сила людей”, до якої і входить очільник Тростянецької ОТГ Юрій Бова. По-друге, проти мене у суді виступала ціла група людей, які не змогли аргументувати моє звільнення так, аби суд до них прислухався. Тобто команду Бови просто дискредитували, а люди, мешканці ОТГ, його реально бояться, я не пам’ятаю, щоб хтось пішов проти Бови на суд. Бо він або просто не дасть твоїй родині більше роботи, або відкриють на тебе кримінальну справу, або тебе просто виживуть”, – прокоментував The Sumy Post Юрій Дараган.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: