СумБуд
метизная компания

Суд підтвердив законність застосованого штрафу в розмірі 13566 грн. до перевізника ТОВ «Престиж Лайн»

Суспільство | 12:07, 2.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області здійснюється постійний контроль за розміщенням реклами на транспорті, яка повинна відповідати вимогам безпеки та правилам дорожнього руху. Так, під час проведення перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області виявлено, що на скляних (прозорих) поверхнях маршрутного таксі за автобусним маршрутом № 55 розміщено рекламу з використанням матеріалу, що не забезпечує безперешкодний огляд з салону транспортного засобу та є порушенням ч. 4 ст. 18 Закону України «Про рекламу».

По даному факту Головним управлінням прийняті рішення про застосування штрафних санкцій до перевізника на загальну суму 13566 грн. Проте, у добровільному порядку застосовані штрафні санкції перевізником сплачені не були, тому відділом правового забезпечення підготовлено адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду. Не погодившись з прийнятими рішеннями, перевізником було подано зустрічний адміністративний позов щодо скасування вищевказаних штрафних санкцій. Рішенням Сумського окружного адміністративного суду підтверджено законність та обґрунтованість позовних вимог та стягнуто із перевізника застосовані штрафні санкції.

Так, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що розміщення реклами на транспорті повинно відповідати не лише вимогам безпеки та правил дорожнього руху, а і безпеці пасажирів у транспортних засобах громадського користування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: