СумБуд
метизная компания

Суд поновив на посаді начальника управління правового забезпечення ДПС у Сумській області

Суспільство | 12:27, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

6 квітня Сумський окружний адміністративний суд розглянув справу №480/1857/20 за позовом Іващенка Олександра Миколайовича до Головного управління ДПС у Сумській області, Головного управління ДПС у Сумській області як територіального органу утвореного на правах відокремленого підрозділу про скасування наказів, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

За результатом розгляду справи суд частково задовольнив позовні вимоги та скасував наказ ГУ ДПС у Сумській області №62-0 від 09.04.2020 “Про звільнення Іващенко О.М.”; поновив Іващенка Олександра Миколайовича на посаді начальника управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Сумській області; стягнув з Головного управління ДПС у Сумській області на користь Іващенка О. М. середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 147397,25 грн.
У задоволенні іншої частини позовних вимог – відмовлено.

Рішення суду в частині поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в межах суми стягнення за один місяць – 12531,75 грн. допущено до негайного виконання.

Сумський окружний адміністративний суд

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: