метизная компания

Суд повернув громаді Сум «Екстрім пляж»

Суспільство | 17:00, 25.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

23 квітня  Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Сумської міської ради та скасував рішення Господарського суду Сумської області, яким було визнано за ТОВ «Макрос» право власності на приміщення та споруди, розташовані в районі Голубих озер «Екстрім пляж» в м. Суми.

Господарський суд Сумської області визнав об’єкти облаштування зони відпочинку (навіси, роздягальні, будиночки для відпочинку, огорожу тощо) нерухомим майном, що надало право ТОВ «Макрос» вимагати отримати у користування земельну ділянку під розміщеними спорудами без застосування конкурсних засад (земельних торгів), що передбачені ч. 1 ст. 134 Земельного кодексу України.

Скасування рішення суду першої інстанції відновлює право територіальної громади м. Суми на розпорядження землями комунальної власності.

Слід відзначити, що ТОВ «Макрос» розмістило споруди у прибережній захисній смузі озера, яка є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності, в якій законом заборонено будівництво будь-яких споруд, у тому числі баз відпочинку, – повідомив Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: