метизная компания

Суд повернув Сумському НВО котельню четвертої лікарні

Суспільство | 08:13, 25.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Господарський суд Сумської області скасував державну реєстрацію права власності на котельню площею 152,9 кв. м. на Металургів, 38 за територіальною громадою міста Суми і визнав право власності на цю котельню за АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання». Відповідне рішення було оприлюднене в судовому реєстрі 19 квітня, пише sumy.today.

Слід зазначити, що Сумська міська рада не заперечувала проти задоволення позову заводу і поклалася на розсуд суду. Як встановлено судом, у 2006 році міська рада надала згоду на прийняття до комунальної власності від заводу нежитлових приміщень на Ковпака, 7, Металургів, 38 та вулиці Праці,3. Ці приміщення перебували в оренді у клінічної лікарні №4. При цьому на Металургів, 38 завод передав місту усі приміщення, крім котельні. Однак, Сумське БТІ після затвердження міською радою акту прийняття-передачі до комунальної власності стаціонарного відділення лікарні №4 помилково зареєструвало за громадою і право власності і на котельню.

Суд встановив, що котельня фактично весь цей час належала Сумському НВО, яке до листопада 2019 року здавало її в оренду 4 лікарні. У зв’язку з приєднанням лікарні до центральної мережі міського опалення, медичний заклад повернув котельню заводу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: