метизная компания

Суд відмовив Пустовійтівці у виході з Роменської громади

Суспільство | 15:18, 13.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Окружний адміністративний суд міста Києва постановив ухвалу про закриття провадження за позовом Пустовійтівської сільради до Кабінету міністрів України щодо виключення її зі складу Роменської громади.

Про це повідомляє Роменська міська рада на своєму сайті.

“22 липня 2020 року Пустовійтівська сільська рада Роменського району звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовою заявою до Кабінету Міністрів України, треті особи – Бобрицька сільська рада Роменського району Сумської області, Біловодська сільська рада Роменського району Сумської області, Зарудянська сільська рада Роменського району Сумської області, Погожокриницька сільська рада Роменського району Сумської області, Перехрестівська сільська рада Роменського району Сумської області, Центральна виборча комісія, Сумська обласна державна адміністрація, Роменська міська рада Сумської області про визнання протиправним та скасування розпорядження КМУ від 12 червня 2020 р. №723р. “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області” в частині включення до затвердженої території Роменської об’єднаної територіальної громади Пустовійтівської, Бобрицької, Біловодської, Зарудянської, Перехрестівської, Погожокриницької територіальних громад Роменського району Сумської області та зобов’язати КМУ включити до затверджених територій територіальних громад Сумської області Пустовійтівську об’єднану територіальну громаду у складі Пустовійтівської, Бобрицької, Біловодської, Зарудянської, Перехрестівської, Погожокриницької територіальних громад Роменського району Сумської області з адміністративним центром у с. Пустовійтівка Роменського району Сумської області.

Відповідно до рішення Роменської міської ради восьмого скликання від 14.12.2020 Пустовійтівську сільську раду Роменського району Сумської області реорганізовано шляхом приєднання до Роменської міської ради.

Визначено, що Роменська міська рада Сумської області є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Пустовійтівської сільської ради Роменського району Сумської області, яка увійшла до складу Роменської міської ради Сумської області.

12.05.2022 року Пустовійтівська сільська рада Роменського району Сумської області припинена як юридична особа, про що внесено відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

1.08.2022 року у приміщенні Окружного адміністративному суду міста Києва відбулося судове засідання по справі № 640/17167/20, на якому, за клопотанням Роменської міської ради, було винесено протокольну ухвалу про заміну Пустовійтівської сільської ради Роменського району Сумської області на процесуального правонаступника Роменську міську раду Сумської області.

У подальшому в цьому ж судовому засіданні судом була розглянута та задоволена заява Роменської міської ради про закриття провадження у справі в зв’язку з відмовою від позову про що постановлена відповідна ухвала.

За повідомленням відділу юридичного забезпечення РМР”.

Тобто за два роки Роменська міська рада ліквідувала Пустовійтівську сільраду і таким чином відмовилася від позову.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: