СумБуд

Суд виправдав силовиків, обвинувачених у пресуванні майданівців у Сумах

Суспільство | 07:58, 8.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

7 жовтня Білопільським районним судом Сумської області ухвалено виправдувальний вирок стосовно колишніх прокурора прокуратури м. Сум С. і слідчої слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П., обвинувачених за частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Суд дійшов висновку, що належних і допустимих доказів на підтвердження винуватості обвинувачених С. та П.  у вчинені інкримінованого їм злочину стороною обвинувачення не надано.

Зважаючи на вищевикладене, суд ухвалив:

– громадянина С. визнати невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за частиною  2 статті 372 КК України та виправдати у зв’язку з недоведеністю його винуватості у вчиненні зазначеного злочину;

– громадянку П. визнати невинуватою у пред’явленому обвинуваченні за частиною  2 статті 372 КК України та виправдати у зв’язку з недоведеністю її винуватості у вчиненні зазначеного злочину.

Нагадаємо: колишній прокурор прокуратури м. Сум С. обвинувачувався в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28 січня 2014 року завідомо невинуватого К. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 372 КК України.

Колишня слідча слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П.  у тому, що своїми умисними діями, які полягали у притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинного Т. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинила злочин, передбачений частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: