Сум‘янка приїхала на Майдан Незалежності у куртці загиблого брата, щоб вшанувати його пам‘ять
Поділитися в
Копіювати посилання

Сум’янка Ольга приїхала у столицю, щоб ушанувати свого брата. Молоду українку побачив на Майдані Незалежності в Києві фотограф European Press Assosiation Сергій Долженко.
Брат Ольги Сергій служив у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Він загинув під Мар’їнкою в серпні цього року.

Ольга та її подруга Анастасія поставили прапорець з його ім’ям на стихійний меморіал полеглим військовим.
Дівчина для цієї поїздки пошила сукню в українських кольорах, а також вдягла камуфляжну куртку покійного брата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!