метизная компания

Сумчан будуть долучати до прийняття рішень на місцевому рівні

 Поділитися

Поділитися в

У Сумах сьогодні пройшла прес-конференція, презентували першу електронну публічну консультацію у Сумах та веб-портал «Ваша думка». Також підписали меморандум про співпрацю між Сумською міською радою та ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка».

Таким чином, сумчан будуть залучати до прийняття рішень на місцевому рівні. Мешканці міста зможуть визначати та впроваджувати пріоритети розвитку міста, шляхом застосування публічних консультацій, тематичних заходів у формі дебатів, «круглих столів», форумів, відкритих лекцій, тренінгів, зустрічей та презентацій з публічними особами – представниками міської влади, культури, освіти, іншими експертами. Документ підписували Олександр Лисенко, міський голова та Михайло Горкуша, регіональний координатор «Активної Громади» Інституту «Республіка».

У меморандумі зазначено:

«Сторони визнають необхідність у сприянні поступального розвитку територіальної громади міста Суми на засадах верховенства права, зміцнення інститутів демократії, дотримання прав людини та розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Спробувати новинку можливо вже зараз! За посиланням можна взяти участь в опитуванні “Де буде розташована чергова міська точка доступу Wi-Fi для безкоштовного інтернету”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: