метизная компания

Сумчан просять повідомляти про зміни, які впливають на надання пільг

Суспільство | 22:33, 1.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

У департаменті соціального захисту населення наголошують, що мешканці Сумської міської ОТГ мають інформувати про зміну обставин, які впливають на надання пільг у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Про це повідомила Сумська міська рада.

Серед обставин, про які необхідно доповісти: зміна місця реєстрації та/або фактичного проживання пільговика або члена його сім’ї; зміни у складі сім’ї (одруження, розлучення, народження дитини, смерті члена сім’ї); зміна характеристик житла (встановлення приладів обліку, зміна переліку отримуваних житлово-комунальних послуг та їх виконавців, тощо); інші обставини, які випливають на надання пільг.

Стосовно вищезазначених змін, на період дії карантину, пільговики можуть скористатись електронним сервісом або шляхом поштового відправлення за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, 35.

Письмові повідомлення можна залишити у спеціальних скриньках, які розташовані при вході у адмінбудівлю департаменту.

Окрім того, фахівці зауважують, що суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу департаменту повертаються до державного бюджету. У разі відмови добровільно повернути суму надмірно перерахованої (виплаченої) пільги, питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: