СумБуд
метизная компания

Сумчан запрошують до транспортної конкурсної комісії

 Поділитися

Поділитися в

Громадські організації запрошують до участі у конкурсній комісії з відбору перевізників пасажирів.

Виконавчий комітет запрошує громадські організації представляти кандидатури на формування конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів на автобусних маршрутах. Прийматимуть документи до 15 листопада.

Конкурсний комітет створюється для визначення на конкурсній основі юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень та забезпечувати якість надання послуг із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Сумської міської територіальної громади.

У листі до виконавчого комітету необхідно вказати ПІБ представника, його посаду та контактний номер телефону. Також необхідно надати статутні документи, які підтверджують, що організація не є представником суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Інформацію можна надіслати на адресу: м-н Незалежності, 2; за електронною адресою transport@smr.gov.ua, або факсом за номером (0542) 700-668.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: