СумБуд
SMR
метизная компания

Сумчан запрошують долучитися до міжнародної благодійної ініціативи

 Поділитися

Поділитися в

Сумчан запрошують долучитися до міжнародної благодійної ініціативи — #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday).

Всеукраїнський день добрих справ, як його ще називають у нашій країні, відбудеться цьогоріч 1 грудня.

Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ, конкретного формату чи плану дій.

Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проект або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок після Дня подяки влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Що можна зробити до Дня добрих справ:

  • Обрати вже існуючу ініціативу або придумати нову
  • Зробити добру справу спільно з колегами і друзями та розповісти про це у соціальних мережах 1 грудня
  • Зареєструвати свою добру справу на сайті і поділитися нею у соціальних мережах

Добро має звучати голосно, про нього потрібно заявляти і тільки так ми змінимо світ, переконані організатори Всеукраїнського дня добрих справ.

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

Восьмий рік поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності. Перша акція допомогла неприбутковим організаціям зібрати близько 10 мільйонів доларів, а у 2019 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати більше мільярда доларів по всьому світу.

Більш детальну інформацію про Щедрий Вівторок та приклади добрих справ, з якими вже долучилися, можна дізнатися на сайті та соціальних мережах:

https://givingtuesday.org.ua

Фейсбук: https://www.facebook.com/GivingTuesdayUA

Інстаграм: @giving_tuesday_ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: