ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумчан запрошують на зустріч змінотворців «Нам тут жити!»

Суспільство | 14:02, 30.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Де будуть Суми за 5 років? Спробуємо разом знайти відповідь на дане запитання напередодні місцевих виборів?

Ми хочемо жити в Сумах і прагнемо зробити його містом, з якого не хочеться валити. На цій зустрічі ми сформуємо порядок денний проблем та рішень міста на 2020 – 2025 роки, щоб депутатам було краще зрозуміло що потрібно місту, а мешканці в свою чергу могли контролювати виконання цих рішень.

Запрошуємо небайдужих сумчан, а також кандидатів у депутати та на посаду міського голови до участі у неформальному обговоренні проблем Сум та рішень, що сприятимуть розвитку міста.

Започаткований у 2015-му році формат форуму «Нам тут жити» цього року в умовах пандемії відбудеться у формі зустрічі в незвичайному місці – критій частині стадіону «Ювілейний».

2 жовтня о 13:00 ми презентуємо наявні напрацювання та разом з вами сформуємо задачі на найближчі 5 років.

Захід проводить «Сумська платформа реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: