метизная компания

Сумчанам розповіли як отримати задоволення від волонтерства

Суспільство | 09:28, 20.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Чому не за всю роботу слід вимагати гроші, як отримати задоволення від волонтерства, як можна стати корисним. Про це говорили на відкритій лекції. Захід відбувся в рамках проекту «Агенти волонтерства». Це освітній курс, розрахований на навчання впродовж 9 місяців 50-ти учасників з різних областей України, створений за підтримки Національного фонду за демократію.

Спікер – Анастасія Боярчук, волонтерка, одна з учасників проекту «Агенти волонтерства». Розповіла про свій досвід волонтерства, користь, тенденції та тренди допомоги іншим:

«Волонтерство робить людину щасливою, тому що людина – така собі соціальна тварина, їй варто постійно перебувати в соціумі, щоб відчувати себе добре. Волонтерство популярне серед молодих людей, тому що молода людина рідко може отримати свій досвід від роботи, відповідальності. Волонтерство дає багато унікальних знань, досвіду та багато цікавих знайомств».

«Лекція була цікава і змістовна, вона може допомогти новим людям, що теж зацікавлені у волонтерстві, наприклад, я тільки починаю свій шлях у волонтерстві», – розповів слухач лекції Артур Хорунжий.

«Мені було цікаво познайомитися з цією громадською організацією, з українським волонтерським сервісом, можливо, в майбутньому ми могли б співпрацювати. Як волонтер, я б хотіла брати участь у їхніх заходах», – поділилася слухачка лекції Каріна Востоцька.

Наприкінці лекції, що тривала близько години, слухачам роздали листівки-список добрих справ, які можна втілити у відношенні рідних, довкілля і незнайомців.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: