метизная компания

Сумчанам відшкодовуватимуть 50% вартості генераторів

Суспільство | 15:36, 24.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутати міської ради ухвалили Програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Сумської міської територіальної громади під час підготовки об’єктів до опалювального сезону 2022 – 2023 років.

Ініціатором ухвалення рішення виступила фракція «Слуга народу». Її підтримали колеги з інших фракцій. Рішення ухвалили 29-ма голосами. Водночас депутат Ірина ДЯДЕНКО звернула увагу на необхідність розгляду подібної ініціативи щодо приватного сектору.

Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Сумської міської територіальної громади під час підготовки об’єктів до опалювального сезону 2022 – 2023 років спрямована на забезпечення співвласників багатоквартирних житлових будинків альтернативними джерелами електроенергії та з метою зниження фінансового навантаження на співвласників будинків під час придбання таких приладів.

Передбачається відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках три та більше поверхів, у двоповерхових будинках, введених в експлуатацію до 1991 року.

Генератор має бути закуплений після 24 лютого 2022 року та не пізніше закінчення воєнного стану. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості приладу, але не більше 50 тис. грн на будинок. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Відповідальним за виконання Програми визначений департамент інфраструктури міста.

СМР

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: