СумБуд
Реклама
метизная компания

Сумчанам виплачують зарплатні борги

 Поділитися

Поділитися в

Згідно з оперативною інформацією, протягом тижня заборговану заробітну плату виплачували два підприємства міста: ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (1,7 млн грн.), ВАТ «SELMI» (33,1 тис. грн.).

Усього з початку жовтня п’ять роботодавців міста погасили 31,9 млн грн. заборгованої заробітної плати: АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання – Інжиніринг» (19,4 млн грн.; заборгованість із заробітної плати погашено в повному обсязі), АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (3,2 млн грн.), ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (8,4 млн грн.), ВАТ «SELMI» (857,2 тис. грн.); Північна регіональна філія ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» («УКРДАГП») (81,7 тис. грн.; заборгованість виплачено в повному обсязі).

Протягом тижня інспектори управління з питань праці продовжували інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин. Усього протягом минулого тижня провели зустрічі з 44 суб’єктами господарювання та охопили 77 особи.

Крім того, працівники управління були залучені до роботи у складі мобільної групи з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів. За вказаний період заходами контролю було охоплено 35 об’єктів (аптеки, медичні центри та заклади охорони здоров’я).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: