СумБуд
метизная компания

Сумчани хочуть оплачувати проїзд у маршрутках смартфоном

Суспільство | 22:34, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Безготівковий проїзд пропонується поширити не лише у комунальному транспорті, але й на приватних маршрутах паралельно із готівковою формою розрахунку.

Відповідну петицію зареєстрував сумчанин Володимир Шевченко.

Можливість сплачувати за проїзд у маршрутках та автобусах за допомогою QR-коду крім зручності для власників банківських карток та смартфонів надає позитивні зміни для всіх категорій споживачів транспортних послуг та зробить роботу транспорту більш безпечною:

  • Підвищить безпеку руху – водій не відволікається на надання решти, прийом коштів, тощо.
  • Легалізація доходів перевізників – це збільшення надходжень податків від перевезень .
  • Зменшення корупції – перехід на безготівковий розрахунок, це зменшення обігу готівки, тим самим, зменшення корупційності транспортних перевезень, бо зараз відсутній жодний контроль за кількістю квитків.
  • Прискорить посадку до транспортного засобу на вході, бо потрібно лише пред’явити готовий е-квиток , якщо QR-код буде розміщений не лише в салоні, а й при вході до маршрутки.
  • Можна відстежити чи на своєму маршруті, на тому на котрий згідно конкурсу подавався транспортний засіб, працює конкретний транспортний засіб.

Також пропонується зобов’язати перевізників, що працюють на ринку громадського траспорту Сум надати споживачам, крім готівкової форми розрахунку за їх послуги, можливість і безготівкового, як один із варіантів, за допомогою QR-коду.

Для збору ще 230 підписів сумчани мають 45 днів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: