ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумчанка намалювала комікс про друга-гея

Суспільство | 20:34, 10.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сумчанка Марина Москович намалювала комікс про стадії сприйняття сексуальної орієнтації гомосексуалів та виграла у Конкурсі студентських журналістських робіт, присвяченому 70-річчю Декларації прав людини та 20-річчя Національної інституції з прав людини в Україні.

Мій друг дитинства зробив переді мною камінг-аут і розказав мені, як проходив стадії сприйняття своєї сексуальної орієнтації. Спочатку він хотів змінитися, думав, що це лише якийсь період його життя. У 17 років повністю прийняв себе. Паралельно його камінг-ауту, я поїхала на тренінг, де познайомилася з психологинею Мариною Діденко. Повернувшись, я вирішила зробити комікс про сприйняття сексуальної орієнтації з експертними коментарями психологині. Ці малюнки мали пояснити молоді, що стадії усвідомлення своєї сексуальної орієнтації проходять не лише представники ЛГБТ+ спільноти, а й гетеросексуальні люди“, – говорить Марина Москович.

Над коміксом Марина працювала близько двох тижнів: занотовувала особисту історію друга, спілкувалася з психологинею, робила макет коміксу, малювала.

Мені здається, що для гомосексуалів дуже важко сприйняти свою орієнтацію. У нашому суспільстві відмінність від інших – табу. Цей комікс та історія мого друга може надихнути людей, допомогти розібратися в собі“, – зазначила Марина.

Загалом у конкурсі взяли участь студенти із 17 університетів України, всього було подано 47 журналістських робіт.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: