метизная компания

Сумчанка стала “срібною” призеркою Всеукраїнської олімпіади із журналістики

Освіта, Суспільство | 07:31, 11.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Студентка-третьокурсниця кафедри журналістики та філології Сумського державного університету Каріна Хачатар’ян посіла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Журналістика».

Захід відбувся 3-5 квітня в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. До участі в конкурсі були запрошені переможці І етапу олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю». Загалом це 76 учасників зі всієї України – 44 змагалися в секції «Журналістика» та 32 – у секції  «Реклама і зв’язки з громадськістю». Кафедру журналістики та філології СумДУ представляли студентки-журналістки Каріна Хачатар’ян, Вікторія Гетьманська та майбутні рекламістки Валентина Немеш, Анна Літвінчук.

«Чесно кажучи, я пишаюся навіть не другим місцем, а максимально набраною кількістю балів за інформаційний звіт. Також можу відзначити, що тести, порівняно з минулим роком, далися набагато легше. Я читала запитання й пригадувала, як обговорювали їх на парах. Тож, цьогорічна олімпіада в Дніпрі залишила для мене лише позитивні враження, реалізовані сподівання й дала поштовх зростати далі», – поділилася своїми враженнями призерка олімпіади Каріна Хачатар’ян.

Окрім призового місця, наші студентки привезли й інші відзнаки. У номінації «Найкращі меседжі для PR-кампанії» перемогла Валентина Немеш. У минулому році студентка посіла третє місце.

Everyday.Sumy

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: