СумБуд

Сумчани можуть отримати євродвір на кінцевій Героїв Крут

Суспільство | 11:43, 22.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Міська влада відповіла на петицію «Потребує ремонту дороги на вул. Героїв Крут від АТБ і у дворах будинків № 76, 78, 80а, 80б».

«З року в рік люди чекають, коли ж відремонтують дорогу і двори в цих чотирьох будинках, починаючи від в’їзду від «АТБ» (між будинком на Героїв Крут, 72 і 76). У дворі Героїв Крут будинків №76, №78, №80а, №80б потрібно плитковий ремонт, бо покриття і асфальт клали ще в 90-х роках, а зараз просто все в убогому стані, заїхати у двір на машині можна тільки з одного боку і то яма на ямі, з іншого, якщо йде дощ, стоїть просто величезна калюжа і бруд, там просто тільки на «танку» реально проїхати!!!

Прохання розглянути і прийняти рішення відремонтувати двори і дороги, якомога швидше, всі бачать, що робляться дороги в місті, але, як ми бачимо, невідомо, скільки часу ще пройде, поки зроблять нарешті дорогу в цьому місці!!!», – писав автор петиції Расенко Олег Іванович.

Відповідь на електронну петицію:

«Інформуємо, що в міському бюджеті на поточний рік не передбачені видатки на виконання даних робіт.

Разом з тим зазначаємо, що вирішення питання ремонту прибудинкових територій проводиться виключно в межах програми “Євродвір” та належить до компетенції управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, як головного розпорядника бюджетних коштів по капітальному ремонту прибудинкових доріг.

З огляду на вищевикладене, відповідно до наданої інформації вищезазначеного управління повідомляємо, що при плануванні бюджету на 2020 рік ремонт дороги по вул. Героїв Крут від магазину АТБ та у дворі житлових будинків №№ 76, 78, 80а, 80б буде включено до проекту титульного списку з подальшим винесенням його на розгляд депутатського корпусу Сумської міської ради».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: