СумБуд
метизная компания

Сумчани отримуватимуть грошові перекази за новими тарифами

Суспільство | 20:32, 4.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

У 2020 році, з 24 березня, зміниться тарифна політика НБУ щодо грошових переказів.

Директор департаменту інформаційних технологій Нацбанку Володимир Нагорнюк заявив, що регулятор планує змінити тарифи на послуги системи електронних платежів (СЕП). Він зазначив, що зараз при використанні СЕП українці оплачують 6 окремих послуг, що досить незручно. Зараз витрати на послуги СЕП залежать від часу обробки платежів банком, а згідно з нововведеннями, вартість буде залежати тільки від обсягу переказів. Стало відомо, що в 2020 році НБУ скасує плату за: супровід програмного забезпечення АРМ-НБУ; підключення до системи електронних платежів; обслуговування опосередкованих учасників СЕП; застосування інтервалів часу і коригувальних коефіцієнтів, які відповідають цим інтервалам.

Також у 2020 році будуть введені тарифи на обслуговування замовників у СЕП: для банків — 4100 грн з ПДВ, а для ДКСУ — 2050 грн, з ПДВ.

Зміняться також розцінки на обробку електронних розрахункових документів замовника в СЕП. Вони будуть залежати від суми платежу: для платежів у сумі до 5 тис. грн — 0,35 грн без НДС; від 5000,01 до 100 тис. грн — 1,2 грн без НДС; від 100 000,01 грн — 10 грн без НДС. Безкоштовно обробка електронних документів буде проводитися для установ ДКСУ.

СЕП — це державна платіжна система, яка забезпечує розрахунки між банками в межах України, через неї проходить основна маса платежів між фізичними і юридичними особами (якщо одержувач і платник — у рамках одного банку, СЕП не використовується).

Хвиля

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: