метизная компания

Сумчани подали рекордну кількість пропозиції до проекту бюджету-2020

 Поділитися

Поділитися в

Сумчани подали найбільшу кількість пропозицій до проекту бюджету Сумської міської ОТГ на 2020 рік та економічного і соціального розвитку Сумської міської ОТГ на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021 – 2022 роки за весь час проведення електронних консультацій.

Про це йдеться у звіті Департаменту фінансів, економіки та інвестицій про проведення електронних консультацій з громадськістю, оприлюдненому на офіційному сайті міської ради 20 грудня.

Збір пропозицій городян за допомогою онлайн-форм тривав з 28 листопада по 12 грудня.

На адреси виконавчих органів Сумської міської ради та паралельно на спеціально відкриту електронну скриньку модератора електронних консультацій від департаменту фінансів, економіки та інвестицій (e-cons@smr.gov.ua) від 143 учасників електронних консультацій надійшло 179 звернень, у яких порушувалися 102 питання.

До проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської ОТГ на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021 – 2022 роки отримано 74 звернення.

До проекту бюджету Сумської міської ОТГ на 2020 рік – 105.

З 179 звернень 106 стосувалися будівництва спортивної зали у Піщанській школі І-ІІ ст. (с. Піщане, вул. Шкільна, 26) на суму 3 млн. грн.

Варто зазначити, що по 27 питаннях, які порушувалися учасниками електронних консультацій, пропозиції вже були враховані/частково враховані у проекті бюджету ОТГ на 2020 рік на загальну суму 85,6 млн. грн. Деякі з цих пропозицій будуть реалізовуватись за рахунок інших джерел (2,5 млн. грн).

Не враховано 21 питання, які не належать до повноважень виконавчих органів міської ради.

Решта. 54 питання, залишаються на контролі, зокрема потребують додаткового опрацювання та додаткового фінансового ресурсу.

Протягом 2020 року буде щоквартально моніторимуть стан врахування пропозицій учасників електронних консультацій.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: