метизная компания

Сумчани пропонують облаштувати вулиці, як у Львові

Суспільство | 22:29, 10.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відповідну електронну петицію зареєструвала Лариса Кулага.

«На вулиці Петропавлівській в будинках 47, 49, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 77, 81, 83, 85,89, 103, 111 розташовано 19 будівль ще Царської та Сталінскої епохи, де дуже гарна архітектура. В кожного будинку є свій паспорт з особистим кольором та неповторними фасадами, які не можна змінювати, але зараз ці будинки з кожним роком втрачають свою красу і цінність.

А що буде, коли пофарбувати будинки в яскраві кольори і відремонтувати фасади? Вулиця отримає нове життя, красиві будівлі збільшать економічну та культурну цінність цього району та нашого міста взагалі.

В нас вже є приклади, де окремі будинки були повністю пофарбовані — це і на Хіммістечку по вул. Миру 36 та 34 та Дитяча лікарня на Івана Сірка 3 та інші. Коли йдеш біля цих будівель, відразу піднімається настрій і ми починаємо згадувати красиву Європу та відчувати себе приналежним до європейського суспільства.

Найяскравіший приклад – це місто Львів з його старою частиною міста, куди масово з Європи та усієї України люблять їздити туристи. А чому б нам не підкреслити красу нашого міста, як це зробили львів’яни.

Шановні мешканці нашого міста всі ми хочемо жити в гарному красивому місті. Так давайте допоможемо збільшити його культурну та економічну цінність. Тільки з вашою допомогою ми зможемо розфарбувати красиві старовинні будівлі на Петропавлівській та надати їм нове яскраве життя і допомогти місту Суми стати особливим містом в Україні. Почнемо з Петропавлівськоі, а потім гармонійно фарбуваємо усі вулиці міста», — пише сумчанка.

Дата початку збору підписів: До кінця збору підписів залишилось: Станом на 10 червня петицію підписали 68 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: