метизная компания

Сумчани пропонують заборонити відкритий вогонь в закладах біля багатоповерхівок

Суспільство | 22:25, 27.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанки «Не хочемо дихати димом! Заборонити відкритий вогонь в закладах ресторанного бізнесу біля багатоповерхівок в теплу пору року»

«У місті Суми біля багатоповерхових будинків є заклади, де страви можуть готувати на відкритому вогні. Для цього будівлі ресторанів, торгово-розважальних центрів обладнують димоходами, з яких в атмосферу потрапляють продукті горіння, дим. 

Проблема в тому, що в теплу пору року часто наявна температурна інверсія – атмосферне явище, коли нагріте повітря, дим, не можуть підніматися вгору в атмосферу, а поширюються по поверхні землі (див. малюнок). Внаслідок цього біля закладів, де є сауна, ресторан, де готують на вугіллі, дровах, вельми «весело» живеться. 

Літо, ніч, ви лягаєте спати з відкритими вікнами, та прокидаєтеся серед ночі або просто ввечері, бо в кімнаті пахне димом. Ситуація ускладнюється ще й тим, що дома не дозволяють диму розсіюватися швидко, і він має властивість довго стояти на вулиці, та ще коли вітру немає. Ми ж не посеред поля живемо. А якщо у людини алергія або, не дай бог, астма? Чи нормально це, так труїти людей? Очевидно, що ні. Що вже там алергікам, абсолютно здоровій людині також шкідливо дихати димом! 

У нас не село, де топлять дровами, і діватися нікуди. У межах міста з багатоповерховою забудовою таке забруднення повітря поблизу житлових будинків неприпустимо. 

***** 

Вимагаємо ЗАБОРОНИТИ поблизу житлових будинків в межах міста Суми закладам ресторанного бізнесу (закритого чи відкритого типу (літній майданчики)) та іншим розважальним закладам, спалювати вугілля та дрова, що супроводжується утворенням продуктів горіння, диму, В ТЕПЛУ ПОРУ РОКУ (з 1 травня по 30 вересня). 

Не треба нас труїти. Ми не хочемо дихати димом», – пише Вікторія Воробйова, автор петиції.

Почали збирати підписи 27 травня, а до кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Петицію вже підписали 6 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: