СумБуд

Сумчани просять врегулювати вигул і купання собак на озері Чеха

 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться в електронному зверненні Термінове вирішення питання невпорядкованого вигулу собак і особливо купання собак у зоні масового відпочинку біля озера Чеха.

“В зв’язку з літньою спекою, збільшення кількості відпочивальників у зоні масового відпочинку біля озера Чеха, нагальним стає вирішення питання невпорядкованого вигулу собак, особливо купання собак в озері.
Місця або зони для вигулу тварин відводять на території житлової забудови, рекреаційних територіях загального користування (крім територій пляжів і місць масового відпочинку).
Майданчик для вигулу собак в районі озера Чеха було визначено років 10-15 раніше (за тенісними кортами), там і здійснювався безконфліктний впорядкований вигул. Патрулі міліції (на той час) слідкували за порушниками правил вигулу та привчили несвідомих громадян до порядку.
На сьогодні це вже дещо забуто, виросло нове покоління власників собак,яке вочевидь недостатньо освідчено з правил поведінки з собаками в громадських місцях і зонах масового відпочинку.
Те що з собаками вигулюються по пішохідний доріжці навколо озера, якось особливих нарікань не викликає (але є порушенням), то вигул та купання собак у місцях купання громадян та дітей в озері є порушенням санітарних норм і стає небезпечним, особливо в умовах спеки та продовженого карантину (як заходу боротьби з Ковід-19), собаки також є носіями вірусу, інших інфекцій та гельмінтів.
Власники собак вважають своїм обов’язком погратись з собаками у воді де плавають люди, граються під бережком діти. Через відсутність відповідного виховання на зауваження реагують неадекватно і грубо і це приводить до конфліктних ситуацій. Тим більше, що зараз усі озлоблені суспільними негараздами. (Я думаю, всі розуміють як відреагує поліція на виклик з приводу купання собаки, якщо до бійки ще не дійшло)
Для забезпечення здоров’я громадян, особливо дітей, дотримання санітарно-епидемологічного стану, недопущення розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань:
Вважаю необхідністю в зоні масового відпочинку громадян біля озера Чеха терміново провести заходи:
з офіційного відновлення зони вигулу собак з використанням засобів оповіщення громадян (плакатів, табличок і т.п.);
окремо виділити ділянку для купання собак та їх власників;
провести роз’яснювальну та виховну роботу серед власників собак (плакати, публікації у засобах масової інформації та телебаченні і т.п.);
залучити патрулі поліції для наведення порядку в частині дотримання правил вигулу та купання собак.”, – пише автор петиції Павло Сема.

Початок збору підписів: 24 червня 2020 р.

Станом на 1 липня петицію підписали 33 особи з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: