СумБуд
метизная компания

Сумчани проти плитки у “євродворах” – просять асфальт

Суспільство | 13:39, 25.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Про неналежне виконання підрядних робіт по облаштуванню двору за програмою «ЄВРОДВІР».

«Нещодавно біля будинку 49 по вулиці Романа Атаманюка (колишня назва 40 років Жовтня) у місті Суми, було розпочато облаштування двору за програмою «ЄВРОДВІР».

За роки Незалежності територія двору напевно ніяких змін не зазнавала, тому на перший погляд початок такої кардинальної реконструкції – це прогрес, але є деякі але…

1) двір за своєю природою транзитний (у безпосередній близькості знаходиться обслуговуюча організація КП «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» СМР та магазин мережі маркетів АТБ). Без виключення зазначені юридичні особи у своїй діяльності використовують великогабаритну та вантажну техніку, яка кожного дня проїздить цим двором.

Без врахування цих вкрай важливих особливостей покриття проїзної частини роблять не асфальтним, а викладають тротуарною плиткою. Велика ймовірність того, що навесні потрібно буде проводити повторні роботи по приведенню проїзної частини в належний стан та знову витрачати кошти, які було б за доцільне спрямувати на щось інше.

2) Ні для кого не виключення, що Україна активно крокує у бік ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ.

В зв’язку з чим мені не зрозуміло, чому у зазначеному дворі при побудові проїзної частини (викладення тротуарної плитки) за програмою «ЄВРОДВІР» використовуються застарілі «СОВКОВІ» методи, які здебільшого будувались на принципі «І так зійде».

Дорога у двір дому 49 бере свій початок з дворів домів 31 та 51, де роками раніше за цією ж програмою було покладено якісне асфальтне покриття.

З незрозумілих на те причин у дворі дому 49 на проїзній частині будується «П’ЄДЕСТАЛ» з тротуарної плитки відносно проїзної частини з асфальтного покриття.

На мою думку на шляху до ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ така неналежна якість роботи є неприпустимою, тому:

– прошу розглянути питання стосовно заміни покриття з тротуарної плитки на покриття з асфальту у дворі вздовж будинку 49 по вулиці Романа Атаманюка (колишня назва 40 років Жовтня) у місті Суми.

– при неможливості покладення асфальтного покриття у дворі вздовж будинку 49 по вулиці Романа Атаманюка (колишня назва 40 років Жовтня) у місті Суми, зобов’язати підрядну організацію за власний кошт привести свою роботу в належний стан, а саме зняти тротуарну плитку, яка покладена на проїзній частині та перекласти в рівень дороги з асфальтного покриття, яка веде до двору від дороги між домами 31 та 51 по вулиці Романа Атаманюка (колишня назва 40 років Жовтня) у місті Суми» – пише автор петиції Руденко Артем Олександрович.

Дата початку збору підписів: 23 жовтня 2018 р. До кінця збору підписів залишилось: 44 дні. Станом на 24 жовтня петицію підписали 7 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: