ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумчани віддають перевагу котам

Суспільство, Тварини | 10:12, 20.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Опитування, проведене на сайті СТС, засвідчило, що зооуподобання сумчан кардинально не відрізняються від загальноукраїнських. Так, за статистикою, в Україні найбільше полюбляють котів у якості домашніх улюбленців, і в Сумах спостерігаємо таку ж тенденцію: 34% опитуваних віддали свій голос саме цим хвостатим муркотунам.

На друге місце (23%) несподівано вийшли ті, хто є принциповим противником будь-якої живності в домі, адже, як не крути, — це джерело бруду й безладу.

І зовсім трохи (20%) їм поступаються люди, які щиро вважають: якщо й мати чотирилапого утриманця, то це може бути тільки собака — вірний охоронець і надійний друг.

8% опитаних сумчан виявилися справжніми природолюбами й зізналися, що вдома у них багато різних тварин, адже обмежитися кимось одним просто неможливо!

Милуватися рибками через скло акваріума готові 7%, вести діалог з папугою — 4%, так само, як і тримати хом’ячка чи морську свинку (4%).

А оригіналів, що віддають перевагу домашнім пацюкам або взагалі екзотиці (павук-птахоїд, ігуана тощо), назбиралося аж по 1% (сижу тепер і думаю: головне, щоб серед моїх сусідів не було тих, хто знаходить радість від спілкування з павуком-птахоїдом, або принаймні щоб той павучок не надумав емігрувати до сусідніх квартир 🙂 )

Ось така вам зоостатистика 🙂

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: