СумБуд

Сумчани відзначають: День сина

Суспільство | 08:03, 22.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

День синів – це сімейне свято
22-го листопада світ відзначає Міжнародний день синів. А це означає, що своїм святом його можуть вважати всі хлопчики, чоловіки і всі, хто має сина. Тому поздоровлення в такий день зазвичай отримують і батьки, і самі сини.

Мати сина – хлопчика, майбутнього або уже справжнього чоловіка – величезне щастя для всіх батьків. І вітати їх з наданням цього щастя ніколи не пізно і завжди дуже приємно.

День синів – це сімейне свято. Свято щирої гордості за свою дитину, свято радості і яскравих надій на його світле майбутнє. Це прекрасний привід зробити символічний подарунок синові і можливість ще раз сказати йому про свою любов, дати відчути тепло родинного затишку і душевності.

Неймовірний зв’язок між матір’ю і сином: цікаві факти

Більш низька ймовірність нерозважливих вчинків

Жінки зазвичай не такі нерозважливі, як чоловіки. Вони більш інформовані і обережні, і не схильні ризикувати своїм здоров’ям і життям. Вони, як правило, більш практичні і прораховують, до чого приведуть їхні дії.

Саме від матері син дізнається, що розумно бути обережним. Він буде продумувати свої дії і вчитися відповідальності з самого раннього віку. У люблячої матері син виросте більш відповідальним і зрілим.

Більш висока ймовірність успіху

Доведено, що у синів, у яких сильний зв’язок з матір’ю, розвивається більше почуття відповідальності. Вони зазвичай добре розбираються в тому, що роблять, і мають більш високий коефіцієнт успіху.

Було проведено безліч досліджень, в яких зроблено висновок про те, що дитина успадковує свій інтелект від своєї матері, з-за чого їх зв’язок більш глибокий.

Наступність

Те, що син дізнається від своєї матері, він передасть своєму синові і/або дочці. Мати навчить сина терпінню, теплоти, великодушності, співчуттю, любові і багато чому іншому. Це залишиться з ним до кінця його життя, і він передасть це своїм дітям.

Менше упереджень

У світі, де домінують чоловіки, існують десятки забобонів і стереотипів. Деякі з них настільки тонкі, що люди навіть не усвідомлюють, що це забобони (наприклад, сексистські жарти).

Вони можуть швидко стати частиною вашої натури, якщо ви не будете обережні. Коли відносини між матір’ю і сином глибокі, син починає бачити, як ці забобони впливають на його матір і оточуючих його жінок. Він дізнається від неї, що доречно, а що недоречно.

Краща комунікабельність

У порівнянні з чоловіками, жінки зазвичай краще виражають себе і розуміють міжособистісні комунікації з іншими. Вони є хорошими зразками для наслідування, коли справа доходить до навичок спілкування. Коли у сина тісний зв’язок з його матір’ю, вона передасть ці риси йому.

Поважність і гідність

Син спостерігає за тим, як мати реагує на події і як поводитися в повсякденних ситуаціях. За її образом і подобою син вивчає різні способи подолання розбіжностей в житті. У хлопчика розвивається емпатія, бо він бачить світ з точки зору своєї мами. Жінки зазвичай більш дбайливі і уважні до старших, і вони вчать цьому своїх синів.

Емоційний інтелект

Жінки зазвичай більш емоційно розумні, ніж чоловіки, і, оскільки вони також зазвичай є основними вихователями дітей, вони передають це своїм синам.

Вони більш чутливі і чуйні до емоційного добробут своїх малюків і краще реагують на їхні емоції. Син матері, яка емоційно розумна, зазвичай запозичує в неї ці здібності. Він спостерігає, як вона реагує на оточуючих і дізнається, як відчувати і розуміти інших. Багато років він вчиться діяти як вона, і розвиває власний емоційний інтелект.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: