метизная компания

Сумчани, які доглядають за хворою дитиною, мають право отримати допомогу на їх лікування

Суспільство | 12:11, 17.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Департамент соціального захисту населення повідомляє, що з 1 січня цього року Уряд України запровадив державну допомогу особам, які доглядають за хворими дітьми, яким не встановлена інвалідність.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлена інвалідність призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику, який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів.

Для призначення допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, необхідно подати такі документи:

  • заява законного представника дитини, що складається за формою, встановленою Міністерством соціальної політики України;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує повноваження усиновлювача, опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів;
  • довідка про захворювання дитини видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу у порядку та за формою, встановленими Міністерством охорони здоров’я України.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається з дня звернення за її призначенням на кожну хвору дитину у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність та виплачується шість місяців.

З 1 січня поточного року розмір допомоги становить 1497 грн. щомісяця.

За додатковою інформацією з питання призначення допомоги звертатися до громадської приймальні департаменту за адресою: вул. Харківська, 35, каб. 135 з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, у п’ятницю з 8:00 до 17:00, у суботу – з 8:00 до 13:00. Телефони попереднього запису на прийом: 60–45–06, 63–54–97. Крім того, діють телефони «гарячих» ліній для консультацій: 60–46–04, 60–45–01, (050)4078199.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: