метизная компания

Сумчани, які прихистили переселенців, отримають грошову компенсацію

Суспільство | 09:26, 1.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Із 1 по 5 березня 2023 року департамент соцзахисту Сумської міськради проводить прийом громадян, які безкоштовно розмістили у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, для оформлення документів на отримання грошової компенсації витрат за їх тимчасове розміщення за лютий.

Прийом здійснюється у Громадській приймальні департаменту (м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 135). Власники житлових приміщень повинні надати заяву (форма заяви – https://dszn.smr.gov.ua/kompensatsiya-vitrat-za-timchasove-rozmishhennya-vpo-2/).

Компенсується проживання лише переміщених осіб з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих рф, житло яких зруйноване або непридатне для проживання.

Розмістивши переселенців, власники житлових приміщення повинні не пізніше ніж протягом наступного дня з дня їх розміщення надати департаменту повідомлення встановленого зразка, в якому зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з переміщених осіб та їх персональні данні.

Компенсація надається за умови відсутності заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги.

Повідомлення та заява подаються особисто в департаменті в паперовій формі або електронній формі на електронну адресу dszn@smr.gov.ua.

Додаткові консультації за телефонами: 788-888, 787-123, 050-407-88-99, 050-407-80-02.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: