метизная компания

Сумчани збирають підписи за відновлення гарячого водопостачаня

 Поділитися

Поділитися в

Сумчани створили одразу кілька електронних петицій щодо необхідності відновлення гарячого водопостачання.

Петиція 1: Гаряче водопостачання від КППВ під час епідемії COVID!!!

«Як можна в період карантину, при життєвій необхідності мити насамперед руки по декілька разів на день відключити гаряче водопостачання??? Прошу терміново розглянути та поновити постачання гарячої води в районах та мікрорайонах міста Суми, що обслуговуються КПВВ», – підтримати дану петицію можна за посиланням.

Петиція 2: Гаряча вода в місті Суми

«Припинити так звані “роботи” водогрійного котла . Гарячої води немає, до того ж тече іржава на Курській, Іллінській, Ремісничій та інших районах. Це не є нормою, що гаряча вода з’явитися лише в ЧЕРВНІ! В тому році такі роботи йшли півроку. Нормалізуйте стан!», – підтримати дану петицію можна за посиланням.

Петиція 3: Забезпечити місто адекватним постачанням гарячої води

«З 10 квітня відсутня гаряча вода і буде відсутня 2 місяці. За словами дирекції КППВ АТ «Сумське НВО» проблема у черговій аварії.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України — від 21 липня 2005 р. N 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Пунктом 3 цих Правил встановлено, що послуги надаються споживачам безперебійно, за винятком часу перерв на: проведення в установленому порядку ремонтних і профілактичних робіт виконавцем; ліквідацію наслідків, пов’язаних з дією непереборної сили або аварією. І ні яких інших перерв. Якщо з 21.04.2020 будуть проводитись “профілактичні роботи”, чому не було попередження про них?

Якщо підприємство в котрий раз не може забезпечити місто водопостачанням гарячої води, то чому не вирішується проблема? Коли буде адекватна реакція від влади міста?

Тому:

1. Вимагаємо відновити подачу гарячого водопостачання в найкоротші терміни.

2. Провести перевірку працівників підприємства КППВ АТ «Сумське НВО» на профпридатність.

3. Відзвітувати перед громадянами міста», – підтримати дану петицію можна за посиланням.

0542.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: