СумБуд
SMR
метизная компания

Сумчани знову можуть оформити субсидію через онлайн-сервіс Мінсоцполітики

Суспільство | 13:37, 3.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумчани знову можуть скористатися електронним сервісом Міністерства соціальної політики для подання документів на призначення житлової субсидії, який поновив свою роботу після вимушеної технічної перерви.

Для сервісу доопрацьовали відповідне програмне забезпечення з урахуванням змін у законодавстві.

Для того, щоб оформити субсидію онлайн необхідно перейти на веб-сайт Мінсоцполітики у розділ Е-Сервіси/Субсидії та авторизуватись в один із способів: за допомогою електронного підпису; за адресою електронної пошти; за ідентифікацією BankID. Потому заповнити електронну форму заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії. Після заповнення всіх реквізитів необхідно перевірити та підтвердити правильність внесених даних.
Всі розділи заяви та декларації мають бути заповнені – не допускається відсутність будь-якої інформації.

В електронному сервісі (в разі необхідності), можна приєднати файл із сканованою копією документу (в PDF-форматі), а саме: документи, що підтверджують фактичне місце проживання особи, відмінне від адреси реєстрації за адресою домогосподарства; договір оренди (найму) житлового приміщення; договір про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг; довідка про доходи, інформація про які відсутня в Державній податковій службі та Пенсійному фонді України; документи, що підтверджують факт перебування особи в складних життєвих обставинах (висновок ЛКК про алко- або наркозалежність, тривалу хворобу чи перебування в місцях позбавлення або обмеження волі, висновок МСЕК про встановлення інвалідності).

Насамкінець необхідно підписати заяву електронним підписом та направити на розгляд.

У разі подання документів на призначення субсидії через електронний сервіс без використання електронного підпису необхідно протягом місяця особисто звернутись до департаменту, аби власноруч підписати документи.

Телефони для консультацій: 78-88-88 (багатоканальний); додаткові номери: 78-71-22, 78-71-23, (050)4078199, (050)4078002.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: