СумБуд

Сумчани знову просять електронний квиток у транспорті

Суспільство | 16:25, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Часткове впровадження електронної оплати послуг на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі».

«Шановні громадяни, ми всі прагнемо до впровадження інновацій у нашому житті, кожен день ми користуємось різними послугами та придбаємо різні товари, і деякий відсоток споживачів оплачує послуги та товари використовуючи електронні платіжні засоби, тому що це зручно, і більш того це наше з Вами право яке передбачено частиною другою статті 17 закону України про захист прав споживачів. Кожного дня ми користуємось послугами міських маршрутних таксі які надають нам послуги з пасажирських перевезень, і теоретично ми маємо право вільно обирати спосіб оплати цих послуг, але фактично це право у нас відібрано. Також ми постійно чуємо розмови про перегляд вартості проїзду, давайте запитаємо себе чи отримуємо ми щось взамін, у більшості випадків ні. Ми прагнемо підвищення якості та комфорту автомобілів, повне впровадження електронної оплати проїзду, але дивлячись об’єктивно, на даний час це скоріш за все неможливо впровадити у короткий термін та у повній мірі. Але ми прагнемо змін, тому запитаємо себе, що ми можемо зробити у найближчий час? А саме пропонується впровадити часткову електронну оплату проїзду. Як це виглядає? Все дуже просто, більшість мешканців нашого міста користується додатком Приват 24, який вже допомагає нам у наданні багатьох державних послуг, також саме за допомогою цього додатку ми маємо змогу оплачувати проїзд у міському електротранспорті, що є дуже зручним. Також впровадження цієї системи є дуже економічним варіантом, тому що не потребує підключення транспорту до інтернету та встановлення терміналів, основа цієї системи наліпки з QR кодом, виготовлення яких та розповсюдження можливо здійснити приблизно за тиждень.

Що ми отримуємо:

– Часткове виконання нашого права на оплату послуги за допомогою використання електронних платіжних засобів.

– Частковий контроль пасажирських перевезень, на основі якого буде створюватись статистика яка допоможе апелювати у дебатах про перегляд вартості проїзду.

– Частковий податковий контроль за діяльністю АТП.

Звісно це все не 100% результат якісних змін яких ми прагнемо, але це суттєвий крок у напрямку позитивних змін у сфері пасажирських перевезень», – пише автор петиції Шевченко Володимир.

Дата початку збору підписів: 11 січня 2019 р. До кінця збору підписів залишилось: 42 дні. Станом на 14 січня петицію підписали 15 осіб з 250 необхідних.

Нагадаємо, сумчани вже звертались до міської влади з пропозицією встановлення електронний терміналів в громадському транспорті, тоді у петиції написали, що подібне встановлення непередбачено. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: