метизная компания

Сумщина та Чернігівщина лідирують по Україні за відсотком використання зброї, вандалізму і фейках про замінування

 Поділитися

Поділитися в

Згідно даних Міністерства з питань тимчасово окупованих територій (МТОТ) у результаті проведених ними досліджень та аналізу інформації з відкритих джерел, щомісяця в Україні трапляється приблизно 300 випадків різного ступеню насильства , які свідчать про радикалізацію настроїв та неконтрольоване використання зброї для вирішення суперечок. Сумщина та Чернігівщина займають 2 і 3 місця у рейтингу статистики дій, що підривають безпеку суспільства (без врахування Донецької та Луганської областей, – ред.)

У квітні 2018 року зафіксовано по 6% відповідно від загальної кількості (335) правопорушень.

Для порівняння: сусідня Харківська, Вінницька та Одеська області – 5%, Дніпропетровська – 4%, Запорізька, Черкаська, Херсонська, Миколаївська, Львівська та Волинська – по 3%. 2% із загальної кількості правопорушень зафіксовано у Полтавській, Кіровоградській та Закарпатській областях. 1% – Рівненька, Житомирська, Тернопільська та Івано-Франківська область.

Дані явища найменше помітні у Хмельницькій та Чернівецькій областях – 0%.

Щодо регіонів, які знаходяться далеко від лінії бойових дій, то лідером є місто Київ та Київська область (10%).

“Майже кожен такий випадок одразу підсилюються та поширюється російськими ЗМІ, що є підтвердженням гібридних загроз для всієї країни – загроз у невійськовій сфері для дестабілізації українського суспільства через різні механізми. Сьогодні РФ використовує внутрішні проблеми України, які виникають на національному, ідеологічному грунті, а також радикальні настрої – так держава стає легкою здобиччю агресора”, – попереджає МТОТ.

МТОТ також фіксує випадки застосування будь-якої зброї, як окремими особами, так і радикально налаштованими угрупуваннями під час здійснення насильницьких акцій.

Відомо, що протягом 2010-2016 років в Україну було завезено з Туреччини 404 тисячі сигнальних пістолетів, які легко переробляються в травматичну зброю.

Такий пістолет був використаний під час одного з нападів на табір ромів, а таких нападів лише за два останній місяці в різних регіонах було здійснено п’ять.

Загалом в Україні офіційно зареєстровано більше 900 тис. одиниць зброї. Водночас за оцінками міжнародних експертів кількість зареєстрованої та нелегальної зброї сягає понад 4,4 млн. одиниць.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: