метизная компания

Сумщина готується до вакцинації від COVID-19

Суспільство | 10:28, 2.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це сьогодні, 2 лютого, під час брифінгу у Сумській ОДА повідомив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

“Управління охорони здоров’я разом із закладами по всій області робить колосальну підготовчу роботу для того, щоби при отриманні вакцини одразу почати вакцинацію. Хочу сказати, що в області визначена відповідальна особа за вакцинацію — це заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Галина Хоменко, вона повністю веде цей напрямок. В області створено вже 6 команд, які будуть проводити вакцинацію. Ці команди всі персоніфіковані, також проводиться робота щодо їх навчання роботі з вакциною.

Є 5 груп, які будуть вакцинуватися першими. Першочергово будуть вакцинуватися самі члени цих команд, потім обов’язково щеплення пройдуть всі працівники, що працюють у відділеннях, які працюють з коронавірусною хворобою, а також соціальні працівники, які працюють в інтернатних закладах. В другій групі, яка підлягає щепленню, будуть працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги, працівники екстреної медичної допомоги і соціальні працівники, які працюють в інших закладах.

На сьогодні ми розглядаємо ці дві перших групи, ми максимально їх будемо охоплювати для того, щоби вчасно виконувати алгоритм, визначений МОЗ щодо вакцинації.

На сьогодні нам ще не доведено, якою буде ця вакцина, але ми знаємо, що це буде вакцина одного з європейських виробників”, – повідомив Сергій Бутенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: