СумБуд
метизная компания

Сумщина – краща область з проведення земельних аукціонів

Суспільство | 20:02, 27.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Міністерстві аграрної політики Сумщину назвали кращою областю з проведення земельних аукціонів, пише сайт Сумської ОДА.

Про це повідомив очільник області Микола Клочко під час урочистої передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність громад.

«Виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк відзначив Сумську область як найкращу у проведенні земельних аукціонів, – зазначив Микола Клочко. – Це також наша спільна заслуга, особливо я завдячую за це досягнення працівникам Головного управління у Сумській області».

За його словами, земля сьогодні є тим ресурсом, який приносить живі гроші в громади.

«Так, Богданівська сільська ради Шосткинського району отримала від продажу права оренди землі за рік понад 2 мільйони гривень. Ціна річної оплати за оренду землі при цьому зросла від 8 % до 171 % від нормативно-грошової оцінки, – повідомив голова облдержадміністрації. – Московсько-Бобрицька сільська рада Лебединського району від здачі в оренду земельної ділянки отримала надходжень до свого бюджету понад 500 тисяч гривень, орендна плата за землю при цьому зросла до більше ніж 190% від нормативно-грошової оцінки. Я думаю, що і голови громад зацікавлені в тому, щоб земля приносила кошти до їхнього бюджету».

Олександр Хоруженко, директор Сумського центру розвитку місцевого самоврядування розповів, що сьогодні стратегії розвитку громад уже є в 12 ОТГ області. І поки що в жодній з них земля не відображена як цінний ресурс:

«Ми з головами ОТГ відвідували громади в інших областях і бачили, як успішно розвивається в деяких із них ягідництво, створюються сироварні, інші цікаві виробництва. Отримавши землі в комунальну власність, об’єднані територіальні громади матимуть можливість заробляти не лише від здачі земель в оренду, а й через розвиток бізнесу на своїй території ».

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: