метизная компания

Сумщина отримала майже 23 млн грн субвенції на житло для ВПО

Суспільство | 17:39, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Для тимчасового проживання переселенців у трьох громадах області облаштують житловий фонд.

Сумська область отримала майже 23 мільйони гривень з державного бюджету на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Фінансування спрямоване на облаштування житлових об’єктів у громадах, які приймають переселенців та створюють належні умови для їхнього перебування.

Розподіл коштів передбачає реалізацію проєктів у трьох громадах: Конотопська міська рада отримала гроші на облаштування об’єкта для тимчасового проживання, Миколаївська селищна рада — на ремонт 2 квартир, а Тростянецька міська рада — на реалізацію 4 проєктів будівництва та добудови житлових будинків, повідомили в Сумській ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: