Сумщина отримала майже 23 млн грн субвенції на житло для ВПО
Поділитися в
Копіювати посилання

Для тимчасового проживання переселенців у трьох громадах області облаштують житловий фонд.
Сумська область отримала майже 23 мільйони гривень з державного бюджету на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Фінансування спрямоване на облаштування житлових об’єктів у громадах, які приймають переселенців та створюють належні умови для їхнього перебування.
Розподіл коштів передбачає реалізацію проєктів у трьох громадах: Конотопська міська рада отримала гроші на облаштування об’єкта для тимчасового проживання, Миколаївська селищна рада — на ремонт 2 квартир, а Тростянецька міська рада — на реалізацію 4 проєктів будівництва та добудови житлових будинків, повідомили в Сумській ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!